To zdecydowanie najlepszy wariant ochrony przed słońcem i to niezależnie od przeznaczenia budynku. Sprawdza się świetnie w budynkach o przeznaczeniu mieszkalnym, w biurowcach, a także w miejscach stanowiących obiekty użyteczności publicznej. Mowa w tym przypadku oczywiście o rozwiązaniu, którym są tzw. żaluzje fasadowe. Delikatne i subtelne, a naprawdę świetnie osłaniają od strony zewnętrznej okna czy wszelkiego typu, inne przeszklenia. Ten produkt odpowiedzialny jest nie tylko za skuteczne blokowanie dostępu promieni słonecznych do wnętrz w budynkach, to także świetne ograniczenie konieczności użytkowania systemów klimatyzujących.

Wszystkie żaluzje fasadowe, które mamy do zaoferowania cechuje estetyka- występują one w różnych kolorystycznych wariantach. Są też bardzo komfortowe w użytkowaniu, zapewniają proste regulowanie dopływu światła oraz ciepła do wnętrza budynku. Jeśli chodzi o rozwiązania konkurencji, patrząc przez pryzmat rynku, którym jest Poznań, na pewno nie znajdziecie korzystniejszych propozycji. Nasze warianty to wieloletnia trwałość, a także jakość, która będzie zauważalna w trakcie długich lat użytkowania naszych produktów.

Zastosowanie listw ruchomych odpornych na czynniki atmosferyczne powoduje, że spada ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych, które pmogą występować w toku pracy tradycyjnych listw. Możecie być pewni, że żaluzje fasadowe, które proponujemy to funkcjonalne, estetyczne i świetnej jakości rozwiązania. Praktycznie cały Poznań może się o tym przekonać. Indywidualne podejście do wszystkich realizacji, pozwoliło nam zdobyć uznanie bardzo wielu klientów.